خرید ارده کنجد اردکان در یزد با نازل ترین قیمت

ارده، فرآورده ای است که از آسیاب کردن کنجد حاصل می‌شود. این ماده مغذی، رنگی ملایم و بویی شبیه بوی کنجد دارد و ماده ای سرشار از انرژی است و با عنوان غذای کامل قابل مصرف است. آرده را می‌توان از انواع کنجد با رنگ های مختلف تولید کرد، در کشور ما هرچند ارده در شهرهای مختلف مانند مشهد تولید می‌شود اما استان یزد و شهر اردکان مهد تولید کننده ارده ایران است و می‌توان گفت ارده کنجد اردکان یزد شهرتی خاص دارد.

خرید ارده کنجد اردکان در یزد با نازل ترین قیمت

صفر تا صد مراحل صادرات ارده کنجد در ایران

صفر تا صد مراحل صادرات ارده کنجد در ایران برای تهیه ارده، کنجد را برشته کرده سپس آن را آسیاب می‌کنند. اگر ارده ساکن بماند بعد از مدتی روغن ارده کنجد روی سطح آن جمع می‌شود. این فرآورده بسیار انرژی زا است و مصرف آن همرا با شیره انگور یا عسل، غذایی کامل به حساب می‌آید و می‌تواند جایگزینی برای وعده های اصلی باشد. پزشکان طب سنتی تاکید فراوان بر استفاده کودکان از ارده علی الخصوص در ایام امتحانات دارد.

ارده سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است و غذایی خوب و پرکالری برای کودکان به حساب میاید و چون مقدار کلسیم آن بسیار بالاست، در سلامت استخوان و رشد کودکان نیز تاثیر به سزایی دارد؛ البته در مصرف این فرآورده باید تعادل را رعایت کرد، مصرف بدون کنترل آن توسط افرادی که رژیم لاغری دارند یا افرادی که چاق هستند مضر خواهد بود چون ماده ای چاق کننده است.

صادرات ارده کنجد، می‌تواند برای کشور بسیار ارز آور باشد. این محصول را می‌توان از مرزهای آبی به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر کرد. عراق و افغانستان نیز می‌توانند جز کشورهای هدف باشند. در حال حاضر ارده را به کشورهایی مانند لیبی و آفریقا صادر شده است اما بهتر است ظرفیت صادرات این محصول افزایش یابد. البته باید برای موفقیت در صادرات کشورهای هدف را شناسایی کرد چون طعم خاص ارده شاید خوشایند مردم هر منطقه ای نباشد. در بعضی از کشورها مانند لبنان حتی این فرآورده در آشپزخانه نیز به کار می‌گیرند و غذاهایی مانند حمص را از آن تهیه می‌کنند. طبع این فرآورده گرم و تر است و بیشتر مناسب افرادی با طبع سرد می باشد.

فروش ارده کنجد اردکان در یزد با کیفیتی بی نظیر

فروش ارده کنجد اردکان در یزد با کیفیتی بی نظیر برای تهیه ارده کنجد خالص با کیفیت بالا، باید آن را از مراکز فروش معتبر تهیه کرد تا هم از سلامت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید و هم با قیمتی مناسب آن را تهیه کنید. شرکت سیتامین با فروش ارده کنجد اردکان یزد، کیفیتی بی نظیر را برای محصول خود تضمین می‌کند و شما می توانید خریدی مطمئن با قیمتی مناسب داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.