کیف مارک بالی با قابلیت ترنسلیت زبان شما در سفر

موفقیت کیف خرید پوشیده شده با لوگوی Telfar Clemens، محبوبیت ویروسی سال 2020، آغازگر جنبشی بود.

چیزی که آن را متمایز می کرد، ایده کلمنس بود که دسترسی به قطعات عالی را نباید با مرزهای تعیین شده توسط جنسیت، نژاد یا طبقه محدود کرد.

اکنون طراحان این ایده‌ها را یک قدم فراتر می‌برند و از مارک‌های خود برای چکش پیام‌های خانگی درباره گنجاندن و پایداری استفاده می‌کنند.

Kleinen مستقر در آمستردام که خط تولید کیف مارک بالی دست ساز خود را با نام Ree Projects در سال 2016 تاسیس کرد، می گوید: «یکی از دلایلی که من می خواستم در زمینه مد کار کنم، پلت فرم قدرتمند آن بود.

آگاهانه بساز.» برای کارل لاگرفلد و آلوم Faith Connexion، این به معنای استفاده از یک سیاست تولید سختگیرانه برای کاهش ردپای کربن شرکت بود.

کلاینن می گوید: «ما به صورت محلی در ایتالیا تهیه می کنیم و فقط با چرم های بدون ضربه کار می کنیم.

کیف

البته، بیش از یک راه برای ماموریت محور بودن وجود دارد.

بلک‌وود، که خط تولیدی همنام خود را در سال 2015 راه‌اندازی کرد، با ESR به لیگ‌های بزرگ راه پیدا کرد، دسته‌ای ریز و درشت و جعبه‌ای که عبارت «پایان دادن به نژادپرستی سیستمیک» را در سخت‌افزار طلایی رنگ دارد.

درست زمانی که جنبش Black Lives Matter در حال مطرح شدن بود، کیف ESR به عنوان بیانیه ماموریت طراح عمل کرد. “چگونه از مردم خود حمایت کنیم؟” او می پرسد.

“مصرف کنندگان Millennial و Gen Z به تبلیغات در بیلبورد علاقه ای ندارند.

” این کیف پول در تابستان 2020 در فضای مجازی منتشر شد – به ویژه پس از اینکه کیم کارداشیان تصاویری از نسخه پاستلی خود را به اشتراک گذاشت، در سایت تجارت الکترونیک بلک‌وود فروخت و سفارش‌هایی را از خرده‌فروشان بزرگ دریافت کرد.

او می‌گوید: «اکنون شما می‌بینید که این جامعه در اطراف ما ظاهر می‌شود.